Naším cílem je poskytnout Vám tu nejlepší možnou profesionální péči za použití moderních materiálů a technologií v příjemném prostředí. Takové ošetření nelze v České republice dělat pod tlakem zdravotních pojišťoven, proto naše praxe nemá smlouvu se zdravotními pojišťovnami. Pokud pacient za ošetření platí, vyžaduje nejen vysokou kvalitu poskytované péče, ale také odpovídající přístup, čehož jsme si plně vědomi. Každý pacient je naší vizitkou a jeho zdraví a spokojenost je naší prioritou.

Nový pacient je nejprve objednán na vstupní vyšetření. Během první prohlídky vyšetříme stav Vaší dutiny ústní, zubů a parodontu. Při vyšetření jsou zhotoveny RTG snímky. Na základě zjištěných nálezů navrhneme nejvhodnější postup ošetření, časový harmonogram léčby a orientační cenovou kalkulací. Pak již postupujeme dle Vámi odsouhlaseného léčebného plánu.

Investujeme do nových přístrojů a zařízení, abychom Vám mohli nabídnout ošetření v nejvyšším standardu a používáme pouze kvalitní značkové materiály, které se nám během naší práce osvědčily nejlépe, neboť jen tak můžeme dodržet náš cíl: Vaší maximální spokojenost s naší prací a službami. Je však nutné upozornit na fakt, že úspěšnost léčby záleží také na Vaší domácí péči a absolvování pravidelných preventivních prohlídek a dentální hygieny. Na přání zasíláme upozornění, kdy je vhodný čas na Vaši preventivní prohlídku. Protože preventivní přístup je v péči o Vaše zdravé zuby zásadní a naším i Vaším cílem je udržení si vlastního zdravého funkčního chrupu po maximální možný čas, optimálně celý život, což je s poznatky současné medicíny a Vašeho odpovědného přístupu možné.

Naší hlavní specializací je záchovná a estetická stomatologie. Spolupracujeme a v indikovaných případech odesíláme k odborníkům v oblasti parodontologie, dentoalveolární chirurgie, implantologie, onemocnění čelistního kloubu a ortodoncie.

Preventivní prohlídky

Preventivní přístup je v péči o Vaše zdravé zuby zásadní...

Dentální hygiena

Dentální hygiena je nedílnou součástí péče o zuby...

Dental recall

Možnost zaslání pravidelného upozornění na ošetření...

Bělení zubů

Je proces, který vylepšuje zabarvení skloviny a zuboviny...

Dentální keramika

Keramické korunky a keramické fazety...

Zubní implantáty

Nahrazení chybějících zubů inplantáty...

Ošetření zubních kanálků

Pokud dojde následkem zubního kazu nebo parodontitidy...

Ošetření zubního kazu

Šetrné ošetření zubního kazu...